Jak spać tanio w hotelach?

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: czwartek, 14, lipiec 2016 Super User Drukuj E-mail

Sprytne sposoby na tanie nocowanie

Czy nocleg w hotelu musi być drogi? Nie koniecznie, trzeba jedynie wiedzieć z jakich metod korzystać, aby pobyt w turystycznych stolicach świata nie oznaczał dla nas wysokich rachunków za łóżko. Oto kilka sprytnych, sprawdzonych przez wprawionych podróżujących, sposobów na oszczędzanie na hotelowych nocach.

 

a. Rezerwacja miejsca poprzez serwisy bookingowe. Pisaliśmy o nich w dziale „Rezerwacja hoteli”, rezerwując hotel za pośrednictwem jednego z takich serwisów możemy skorzystać ze znaczących zniżek i rabatów, dzięki czemu nasz nocleg może być tańszy o 20 a nawet 40%.

 

b. Programy lojalnościowe w sieciówka – dzięki uczestnictwu w programach lojalnościowych wielkich sieci hotelowych, zbieramy punkty za każdy pobyt, a następnie mamy możliwość skorzystania z noclegu za połowę ceny, a niekiedy nawet za darmo.

 

c. Jeśli tylko masz możliwość rezerwuj hotel przed lub po sezonie, wówczas ośrodki mają mniejszy ruch i schodzą z cen, by zyskać klientów.

 

d. Korzystaj z ofert last minute, tak jak linie lotnicze i biura turystyczne, tak hotele również mają oferty last minute, na których można naprawdę dużo zaoszczędzić.

Odsłony: 3264

Wasze zdjęcia z urlopów

Polecane hotele

        

Polecane restauracje