Program HHonors

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: środa, 16, listopad 2016 Super User Drukuj E-mail

Sieć hoteli Hilton na terenie naszego kraju jest coraz większa. Właśnie dlatego coraz więcej turystów interesuje się między innymi opcją skorzystania z programu Hhonors, w ramach którego uczestnicy zbierają punkty za pobyt w jednym z hoteli Hilton.

 

 

 

Rejestracja w programie jest całkowicie darmowa i już na starcie otrzymuje się poziom członkostwa – Blue. Pozostałe poziomy statusu to :

 

  • silver

  • gold

  • oraz diamond

 

Jakie korzyści niesie ze sobą status „Bule”?

 

Jest to między innymi gwarancyjna darmowego dostępu do internetu oraz możliwość dokonania elektronicznej rezerwacji przez specjalną aplikację. Do tego dochodzi jeszcze możliwość późnego wymeldowania się z hotelu.

 

 

 

W jaki sposób uzyskać wyższy status?

 

W celu uzyskania stratusu silver należy zarezerwować 4 pobyty w danym roku kalendarzowym. W przypadku statusu gold mowa jest już od 20 pobytach a w statusie diamond o 30 pobytach.

 

                                     

 

 

Punkty w ramach programu HHonors dzieli się na podstawowe i na bonusowe. Za każdego dolara, którego wydamy na nocleg w hotelu uzyskujemy 10 punktów podstawowych. W przypadku rezerwacji pobytu w innej walucie jest ona przeliczana na dolary a później mnożona przez 10.

 

 

 

Odsłony: 1105

Wasze zdjęcia z urlopów

Polecane hotele

        

Polecane restauracje