Czy podczas wyboru miejsca noclegowego warto kierować się opiniami na forach

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: środa, 12, październik 2016 Super User Drukuj E-mail

 

Zapewne znasz już taką historię: wybierasz sobie apartament, pokój hotelowy lub inne miejsce noclegowe, wchodzisz na fora by sprawdzić na jego temat jakieś opinie, a tam wiele negatywów, które ostatecznie zniechęcają cię do wyboru, pomimo tego, że znajdziesz tam znaczną liczbę opinii pozytywnych. Nie bierzesz pod uwagę np. tego, że te opinie są bardzo subiektywne, czasem wywołane kłótnią z właścicielem, zdarzeniem losowym lub też wystawiane są przez konkurencję. Dlatego też ostateczna decyzja o wyborze noclegu nie powinna być uzależniona od opinii w sieci.

 

 

Położenie i warunki noclegowe

 

Kieruj się faktami, nie opiniami, np. sprawdź samodzielnie gdzie położone jest dane miejsce oraz jakie zapewnia warunki. Jak to zrobić?

 

  • Wykorzystaj do tego Google Maps, gdzie sprawdzisz dokładnie w jakim otoczeniu leży dane miejsce, np. możesz znaleźć apartamenty w bardzo dobrej lokalizacji na tej stronie - zakopaneapartamentylux.pl/.

  • Warunki mieszkaniowe najlepiej sprawdzić na stronie internetowej danego pensjonatu oraz podczas rozmowy telefonicznej, najlepiej z właścicielem. Zapytaj głównie warunki żywieniowe (skąd są produkty, na czym się je gotuje – najlepiej na kuchenkach gazowych), czy pensjonat jest ocieplany i klimatyzowany.

 

Odsłony: 815

Wasze zdjęcia z urlopów

Polecane hotele

        

Polecane restauracje